Chyba
  • Chyba pri načítaní dát feedu

EEBC JUNIOR CUP hra č. 9 Ružomberok (20.5. - 21.5. 2017)

 

Za účasti juniorov s Poľska, Českej Republiky a Slovenska sa predchádzajúci víkend sa odohral prvý zo série juniorských turnajov EEBC CUP organizovaný Slovenským biliardovým zväzom a organizáciou European Biliard Council s Poľska.

Náš klub na ňom zastupovali hráči Kristián Mrva, Michal Šoltis, Michal Frank a Martin Oriňák. Celkový počet hráčov dosiahol 44.

Najprv sa hrali skupiny, 8 skupín po 5-6 hráčov, prví dvaja postupovali ďalej do jednoduchého KO od 16-tky. V skupinách sa hralo do 5.

Michal Frank postúpil s druhého miesta, Kristián Mrva s prvého, Martin Oriňák s druhého miesta. Žiaľ Michalovi Šoltisovi sa nepodarilo postúpiť so skupiny  kedže skončil až na treťom mieste.

Na druhý deň hráčov čakalo jednoduché KO v ktorom sa "smolne" stretli Mrva s Frankom  v ktorom vyhral Mrva 6:3. Martin Oriňák vyhral nad Stachowiakom jednoznačne 6:1. V ďalšom kole v ktorom sa už hralo o poháre, však naši hráči podľahli súperom a to Mrva - Foltán 0:6 a Oriňák - Lang 1:6 .

V semifinále sa teda stretli Polis - Foltán 6:5 a Kural - Lang 6:4 .

Finále turnaja bolo poľskou záležitosťou , ktoré lepšie zvládol Szymon Kural výhrou nad Piotrom Polisom 6:1. Gratulujeme

Sumár výsledkov nájdete tu :

Skupiny : http://maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1236&ActionID=4&Group=RoundRobin

Finále :    http://maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1236&ActionID=4&Group=Finals

 

Nachádzaš sa tu: Novinky Novinky EEBC JUNIOR CUP hra č. 9 Ružomberok (20.5. - 21.5. 2017)