Chyba
  • Chyba pri načítaní dát feedu

EBC junior cup

V sobotu 21.06. sa v poľskom meste Lodž uskutočnil medzinárodný juniorský turnaj,ktorého sa zúčastnilo 95. hráčov z Poľska,Čiech,Slovenska a Ukrajiny.Pre niektoré krajiny to bola tiež kvalifikácia na budúcoročné majstrovstvá európy,takže sa tu zišla komplet celá špička.Naš klub reprezentovali Miško Frank,Maťko Oriňák a Kiko Mrva. Miško s Maťkom obsadili rovnako 65.miesto,čo v silnej medzinárodnej konkurencii určite nie je sklamanim.Pripomeniem,že svoje posledné zápasy prehrali najtesnejším rozdielom 3:2,takže pri troške štastia v koncovkách zápasov,mohli pomýšľať aj na umiestnenie do prvej 50-ky.Určite si ale odniesli bohaté skúsenosti do budúcich turnajov.Najviac sa darilo Kikovi,ktorého zastavil až v osemfinále jeden z favoritov turnaja a aktuálna jednotka poľského rebríčka Daniel Maciol.Konečné 9.miesto je pre náš klub veľkým úspechom.Všetkým našim chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a prajeme im veľa úspechov do ďalších bojov :-)))

Nachádzaš sa tu: Turnaje Správy Turnaje EBC junior cup